У Женеві проходить 70-та сесія Виконавчого комітету Програми Верховного Комісара ООН у справах біженців
Опубліковано 10 жовтня 2019 року о 18:36

7 – 11 жовтня 2019 р. у Женеві проходить 70-та сесія Виконавчого комітету Програми Верховного Комісара ООН у справах біженців.

Учасники сесії розглядають поточну діяльність Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ), дворічний бюджет Програми на 2020 – 2021 роки, а також широке коло проблемних питань у сфері надання сприяння переміщеним особам та особам, які потребують додаткового захисту, у різних регіонах світу.

Особлива увага під час заходу приділяється огляду стану реалізації кампанії з припинення безгромадянства на 2014-2024 рр., а також підготовці до проведення першого Глобального форуму про біженців у грудні ц.р. в Женеві.

У ході сесії Постійний представник України в Женеві Ю.Клименко, серед іншого, акцентував  на першопричинах масштабного внутрішнього переміщення в Україні та безпрецедентних гуманітарних викликах, які постали перед нашою державою у зв’язку з триваючою гібридною війною, розв’язаною РФ. Росію було закликано негайно припинити агресію та неухильно виконувати Мінські домовленості, що дозволило б стабілізувати гуманітарне становище в країні. Принагідно Постпред висловив вдячність УВКБ та іншим міжнародним партнерам за їхнє сприяння Україні у подоланні складних соціальних й міграційних проблем.

У роботі сесії бере участь делегація Державної міграційної служби України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux