Міжнародна спільнота відзначає в Женеві 27-му річницю незалежності України
Опубліковано 13 вересня 2018 року о 13:59

12 вересня 2018 року у Постійному представництві України в Женеві було проведено офіційне прийняття з нагоди 27-ї річниці незалежності України.

У заході взяли участь численні представники розташованих у Женеві міжнародних організацій, женевського дипломатичного корпусу, а також кантональної і муніципальної влад Женеви й місцевої української громади.

Звертаючись до учасників заходу, Постійний представник України в Женеві Юрій Клименко, зокрема, привернув увагу до успішного впровадження комплексних структурних реформ в Україні та зростання ВВП, попри триваючу російську агресію проти нашої держави, незворотної реалізації курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, висловив вдячність міжнародній спільноті за виявлені солідарність й підтримку та закликав її до поглиблення співпраці з нашою державою з метою належної протидії існуючим та потенційним викликам і загрозам та забезпечення подальшого ефективного реформування України.

Під час прийняття у виконанні віртуозної української піаністки Еліни Аксельруд пролунали шедеври видатних українських композиторів. Також міжнародній спільноті було презентовано сучасну українську кухню.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux