Загрози й виклики, з якими сьогодні стикається Україна, лише консолідують багатонаціональне українське суспільство у прагненні збудувати дійсно демократичну державу, де кожна особа, зокрема з числа меншин, користується усім спектром прав людини
Опубліковано 18 березня 2015 року о 23:36

На цьому наголосив Постійний представник України в Женеві Юрій Клименко, беручи участь у дискусії 28-ї сесії Ради ООН з прав людини (РПЛ) зі Спеціальним доповідачем з питань меншин Рітою Іжак. Результати візиту Р.Іжак в Україну невдовзі після незаконної окупації Росією, під надуманим приводом захисту мовних та етнічних меншин, Автономної Республіки Крим, зазначив Ю.Клименко, допомогли висвітлити справжню ситуацію з дотриманням прав цих меншин у нашій державі.

Зважаючи на зростаючу кількість кричущих порушень прав людини, передусім кримських татар та етнічних українців, в окупованому Криму, представник України закликав Спецдоповідача з питань меншин продовжувати приділяти пильну увагу їх загрозливому становищу. Він також висловив упевненість, що висновки і рекомендації експерта ООН Уряду України допоможуть покращити захист меншин на всій території нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux