Постійне представництво України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

Київ 05:20

Міжнародна спільнота відзначає в Женеві 28-му річницю незалежності України

11 вересня, 19:54

10 вересня 2019 року у Постійному представництві України в Женеві було проведено урочисте прийняття з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

До української дипломатичної установи завітали численні представники розташованих у Женеві міжнародних організацій, женевського дипломатичного корпусу, а також кантональної й муніципальної влад Женеви та місцевої української громади.

Звертаючись до присутніх, Постійний представник України в Женеві Юрій Клименко наголосив, зокрема, що цьогорічні президентські та парламентські вибори підтвердили прагнення українців до мирного, процвітаючого й демократичного майбутнього та налаштованість нашої країни на швидке втілення амбітної програми реформ. Постпред висловив вдячність міжнародній спільноті та українській громаді за виявлені солідарність й підтримку в захисті територіальної цілісності та суверенітету України, сприяння в належній протидії існуючим викликам, з якими зіштовхується наша країна,  а також закликав до поглиблення співпраці з нею.

Під час прийняття гостей частували стравами традиційної української кухні в сучасному виконанні шефів з Асоціації шеф-кухарів України.