Постійне представництво України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

, Київ 04:09

Делегація України бере участь у Женеві в інавгураційному засіданні Глобальної коаліції із попередження захворювання на ВІЛ

10 жовтня 2017, 19:36

10-11 жовтня ц.р. у Женеві проходить інавгураційне засідання Глобальної коаліції із попередження захворювання на ВІЛ, в якому беруть участь міністри охорони здоров’я низки країн-членів ООН, Виконавчий директор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) М.Сідібе, Виконавчий директор Фонду народонаселення ООН (ЮНФПА) Н.Канем, представники Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Фонду Білла та Мелінди Гейтс, Фундації дитячих інвестиційних фондів, Міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІДу, громадянського суспільства, неурядових організацій та ін.

В.о. Міністра охорони здоров’я України У.Супрун в ході свого виступу наголосила, зокрема, на відданості нашої держави впровадженню Плану з прискорення профілактики ВІЛ на національному рівні та існуючому потенціалі для інституціоналізації в системі державного управління програми профілактики ВІЛ-інфекції серед основних груп населення.

В рамках засідання, зокрема, планується прийняття відповідної Дорожньої карти із зазначенням конкретних кроків із профілактики захворювання до 2020 р.