Постійне представництво України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

, Київ 04:11

Виступ делегації України у ході Щорічної тематичної дискусії щодо технічного співробітництва (п. 10 порядку денного 35-ї сесії РПЛ)

20 червня 2017, 21:16

У виступі наголошено, що технічне співробітництво є ключовою сферою діяльності Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) і має розглядатися як частина інтегрованої багатовимірної стратегії в галузі прав людини.

Підкреслено, що Моніторингова місія з прав людини в Україні, яка працює в нашій державі з 2014 р., активно взаємодіє з усіма зацікавленими національними інституціями, в т.ч. з органами влади, громадянським суспільством, інститутом омбудсмена, а підготовлені нею доповіді є джерелом цінної інформації для міжнародної спільноти щодо реальної правозахисної ситуації в Україні.

Позитивно відзначено продуманий цикл надання технічної допомоги УВКПЛ нашій державі, який включає в себе моніторинг, оцінювання конкретної потреби в галузі прав людини, аналіз, практичні рекомендації щодо шляхів реалізації потреби, надання технічної допомоги та підтримки під час реалізації цих рекомендацій. Висловлено вдячність за допомогу, яка надається Україні, та наголошено, що наша держава залишається відкритою до співробітництва з УВКПЛ та робить все можливе для ефективної імплементації рекомендацій Управління.