Постійне представництво України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

, Київ 04:08

Міністр соціальної політики України А.Рева виступив із промовою на 106-й сесії Міжнародної конференції праці

13 червня 2017, 00:38

12 червня ц.р. Міністр соціальної політики України А.Рева виступив із промовою на 106-й сесії Міжнародної конференції праці (МКП).

Міністр акцентував, серед іншого, на відданості української влади справі проведення всеосяжних соціально-економічних реформ, приведення національного законодавства України у сфері праці у відповідність до міжнародних норм та стандартів, а також відзначив наполегливу роботу з вирішення Урядом проблем соціального захисту та реінтеграції понад 1,5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб, що виникли внаслідок гібридної агресії РФ проти нашої держави.

А.Рева висловив вдячність за отриману від МОП технічну та експертну допомогу в розробці та імплементації зазначених реформ, а також сподівання на подальше сприяння Україні з боку Організації у подоланні сучасних соціально-економічних викликів.

Цього ж дня відбулася зустріч А.Реви з Генеральним директором МОП Г.Райдером, в ході якої керівника вказаної міжнародної організації було поінформовано про останні здобутки України в проведенні соціально-економічної політики, існуючі виклики, а також домовлено про подальший розвиток співпраці на конкретних напрямках, зокрема в частині впровадження пенсійної реформи. Г.Райдер, позитивно відзначивши покращення в Україні соціального діалогу та зусилля зі скасування мораторію на інспекцію праці, запевнив у подальшій підтримці України на шляху впровадження рушійних перетворень.

Крім того, Міністр соціальної політики України та Міністр праці, добробуту та соціального страхування Кіпру З.Еміліаніду підписали в рамках 106-ї сесії МКП Меморандум про взаєморозуміння між відповідними міністерствами.